Yeni yıla hazırız.
Yeni yılda da tüm Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İMG ARTIK TÜRKİYE’DE BİR MARKA

Türkiye’nin 81 ilinde 100’ü aşkın temsilciliği bulunan İMG SİGORTA  DANIŞMANLIK A.Ş. 300 kişinin katıldığı 2. bilgilendirme ve İstişare Toplantısını Antalya’da yaptı.
Ticari Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan İMG; disiplinli, vizyonel ve dürüst çalışmayı ilke edinerek 10 yıldabaşarı basamaklarını hızla tırmanarak Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumsal bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

İMG bir türkiye markası

 

   Ticari Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan İMG; disiplinli, vizyonel ve dürüst çalışmayı ilke edinerek 10 yılda başarı basamaklarını hızla tırmanarak Türkiye genelinde faaliyet gösteren kurumsal bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

   Antalya Portobello otelde yapılan İMG II. Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı ile ilgili görüşlerini aldığımız İMG Yönetim kurulu başkanı Sn. İbrahim GÜNBEGİ şöyle konuştu;

   “Öncelikle toplantımıza katılan tüm çalışanlarımıza ve diğer davetlilere teşekkür etmek istiyorum. İlkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz toplantımıza bu yıl daha büyük bir katılım olmuştur. Tüm çalışanlarımızı bilgilendirme ve bilinçlendirmeyi amaçlayan toplantımızda aynı zamanda moral ve motivasyon hususunda da önemli kazanımlar elde etmekteyiz.Yıl içerisinde bölgesel eğitim seminerlerini gerçekleştirirken her yıl bu şekilde tüm İMG ailesinin katıldığı genel bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılar bundan sonra da daha duyarlı daha büyük katılımlarla devam edecektir. Yıllık toplantılarımızı her yıl Türkiye’nin farklı bir köşesinde yapmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla önümüzdeki yıl 3. Toplantımızı Şanlıurfa’da yapmayı planlıyoruz.Tüm katılımcılara tekrar teşekkürlerimi iletirken İMG sigorta Danışmanlık A.Ş. nin tüm vatandaşlara, şehrimize ve Türkiye’ye büyüyerek hizmet vermeye devam etmesini diliyorum.”

   İMG A.Ş’ nin yoğun çalışmalarıyla geçen 3 günlük İMG II. Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı Şanlıurfa Sıra gecesi eğlence programı ile son buldu.

Haberin Kaynağı: http://yatayhaber.com/artik-sanliurfanin-da-bir-turkiye-markasi-var/

30 Aralık 2016
3.185 kez görüntülendi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.